Modifikované škroby

Dáváme škrobu přidanou hodnotu

Sušené kvásky

To nejlepší pro vaše pečivo

Průmyslové škroby

Lepidla a technické produkty dle tradičních receptur

Maltodextriny

Potravinové doplňky pro profesionály

O Společnosti

Uskupení Mráz Agro sdružuje společnosti, které působí v několika oborech činností. Všechny subjekty sdružuje jednotná koncepce, rodinná filozofie, ale i průhledná vlastnická struktura. Stěžejní oblastí aktivit skupiny je zemědělství a potravinářství. Mimo výroby modifikovaných škrobů mezi naše hlavní činnosti patří obchod s vedlejšími produkty potravinářské výroby, zemědělskými komoditami, výroba krmiv nebo např. rostlinná a živočišná výroba. Jako ryze český subjekt podporujeme české zemědělství, jsme členy mnoha profesních uskupení jako je např. Potravinářská nebo Agrární komora ČR.

Náš příběh

Vladimír Mráz, nadšený rybář, myslivec a chovatel z jižních Čech přišel v roce 1996 s myšlenkou vytvoření harmonického ekosystému lidí, zvířat a přírody využitím tehdejších odpadů potravinářského průmyslu. Svou poctivou prací tak dal za vznik ryze české, rodinné společnosti, která na českém trhu přetvořila tehdejší odpadní suroviny a vedlejší produkty v hodnotná krmiva, podporující zdraví i sílu zvířat. Postupem času nezůstalo u toho a naše aktivity tak dnes zasahují do širokého spektra nejen zemědělství, ale i potravinářství. Důraz na kvalitu a dlouhodobý pohled na věc nás však provází dodnes.

Klíčovou společností skupiny je společnost Mráz Agro CZ, provozovatel a majitel Škrobáren Batelov a Červená Řečice. Společnost vznikla v roce 2004 transformací obchodních činností fyzické osoby Vladimíra Mráze. V současnosti je Mráz Agro CZ vedoucí společností v této oblasti na českém trhu a důraz klade především na dlouhodobá partnerství a přátelské vztahy.

Hlavní aktivity společnosti

Pivovarské mláto – Lídr na českém trhu s pivovarským mlátem
Krmiva – Tradiční dodavatel dalších krmiv a vedlejších produktů potravinářství
Komodity – Jeden z významných obchodníků se zemědělskými komoditami
Škroby – Ryze český výrobce modifikovaných potravinářských a technických škrobů

Společnost Mráz Agro CZ v současnosti obchoduje po celém světě. Zaměstnáváme desítky lidí a pracujeme se stovkami tisíc tun potravinářských produktů a krmiv ročně. Našimi partnery jsou jak největší potravinářské a zemědělské skupiny na jedné straně, tak i malí výrobci, chovatelé či farmáři.